Bilety lotnicze dla biur podróży

Bilety lotnicze dla grup zorganizowanych i biur podróży - Czym są i jakie korzyści dają?

Podróże grupowe zarówno organizowane przez biura podróży jak i prywatnie to okazja do niezapomnianych wycieczek, ale i też wyzwanie organizacyjne. Lotnicze bilety grupowe są idealnym rozwiązaniem, z którego może skorzystać grupa, aby zorganizować bezpieczny i komfortowy przelot.

Czym są bilety lotnicze dla biur podróży i zorganizowanych wyjazdów?

Grupowe bilety lotnicze to specjalna oferta skierowana do biur podróży oraz organizatorów wyjazdów tematycznych, którzy planują podróże dla większej grupy osób. Ta forma rezerwacji umożliwia skorzystanie z preferencyjnych cen biletów lotniczych i innych profitów ułatwiających podróż w dużej grupie. Dla biur podróży to doskonała okazja do zaoferowania klientom komfortowych warunków a dla zorganizowanych grup ułatwienie wyjazdu.

 

Grupowe bilety lotnicze są dedykowane grupom powyżej 10 osób w klasie ekonomicznej i 6 osób w kasie biznes. Skorzystać z nich mogą zarówno biura podróży organizujące krótkie i długie wyjazdy jak i grupy prywatne udające się np. na narty, wspinaczki skałkowe, nurkowanie lub inne wydarzenia.

 

Bilety takie można zarezerwować szybko i prosto na grupowe-bilety.pl. Serwis współpracuje z wieloma przewoźnikami, umożliwia bezpośredni kontakt i oferuje pomoc w załatwieniu wszelkich kwestii. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które podróżują w grupie.

Grupowe bilety dla wycieczek zorganizowanych to liczne korzyści

Podróżowanie grupowe staje się łatwiejsze dzięki grupowym biletom lotniczym. Dla biur podróży i organizatorów wyjazdów tematycznych to nie tylko kwestia oszczędności finansowych, ale także komfortu podróży. Grupy mogą podróżować razem, korzystając ze wspólnych udogodnień na pokładzie, a także mają pewność siedzenia obok siebie. Bilety grupowe to też mniejsza szansa na lot z przesiadką.

 

Oprócz wygody podróżowania, grupowe bilety lotnicze eliminują niepewność związaną z formalnościami. Biura podróży i grupy mogą później podać dokładne dane uczestników, korzystając z elastyczności w zarządzaniu rezerwacjami. To ważne, zwłaszcza gdy lista uczestników może ulegać zmianom w miarę zbliżania się terminu podróży.

 

Wypełnij formularz na naszej stronie już dziś i dowiedz się, jaką ofertę możemy przygotować specjalnie dla Ciebie. Podróże grupowe stają się jeszcze bardziej atrakcyjne, gdy można zaoszczędzić na biletach lotniczych i cieszyć się bezproblemową organizacją!

WYPEŁNIJ NASZ KWESTIONARIUSZ

KONTAKT Z NAMI