Grupowe bilety dla fundacji

Grupowe bilety dla stowarzyszeń i fundacji - Czym są i jakie korzyści dają?

Fundacje i stowarzyszenia z racji swojego charakteru często podróżują na znaczne odległości. W takich przypadkach, idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z grupowych biletów lotniczych, które dają wiele korzyści i znacznie ułatwiają podróż – nawet dużych grup.

Czym są bilety grupowe dla fundacji i stowarzyszeń?

Grupowe bilety lotnicze dla stowarzyszeń i fundacji to dedykowane rozwiązanie, umożliwiające podróżowanie większej liczby osób w ramach jednej rezerwacji. Przewoźnicy lotniczy oferują specjalne warunki dla grup, co przekłada się na atrakcyjne ceny biletów i inne benefity. Oferta taka dotyczy tanich lotów dla grup od 10 osób w klasie ekonomicznej lub 6 osób w klasie biznesowej.

 

Bilety te można rezerwować na grupowe-bilety.pl – serwisie specjalizującym się lotami grupowymi. Współpracuje on z wieloma przewoźnikami, oferuje możliwość sprawdzenia różnych opcji i proste dokonanie rezerwacji grupowej. Sam serwis jest prosty, przyjazny, umożliwia bezpośredni kontakt i uzyskanie wielu korzyści.

Bilety lotnicze dla grup zorganizowanych - Zalety i korzyści

Korzystanie z grupowych biletów lotniczych przynosi szereg korzyści dla stowarzyszeń i fundacji. Przede wszystkim są to oszczędności finansowe, gdyż przewoźnicy oferują preferencyjne ceny dla większych grup osób. Wygodne zarządzanie rezerwacją oraz elastyczność zmian uczestników np. późniejsze dodanie nazwisk pasażerów sprawiają, że podróżowanie staje się mniej skomplikowane. Bezpieczeństwo formalne to kolejny atut gwarantujący brak problemów i poufność danych członków. Wybierając bilety grupowe, istnieje też mniejsze ryzyko przesiadek i pewność podróżowania razem.

Bilety grupowe dla fundacji - Kiedy warto z nich korzystać?

Z grupowych biletów lotniczych dla fundacji i stowarzyszeń warto skorzystać zawsze, kiedy organizuje się wspólną podróż. Mogą być to podróże na:

 

  • spotkania,
  • akcje charytatywne
  • zjazdy, szkolenia
  • fora, konferencje

 

Są to sytuacje, w których oferta grupowa staje się szczególnie atrakcyjna. Jeśli chcesz przekonać się, jaką atrakcyjną ofertę może przygotować dla Was serwis grupowe-bilety.pl zachęcamy do wypełnienia formularza dostępnego na stronie internetowej. Dzięki temu łatwo i szybko sprawdzisz jakie benefity możesz uzyskać i jak będzie wyglądała podróż. Wypełnij formularz już dziś i odkryj, jak łatwo oraz korzystnie zorganizować podróż dla swojej organizacji!

WYPEŁNIJ NASZ KWESTIONARIUSZ

KONTAKT Z NAMI